Powrót do góry

Inne usługi

Aflopark background image

Fabryka Wełny Hotel & SPA

Tylko 7 min jazdy autem od Afloparku znajduje się nasze wyjątkowe miejsce na nocleg i pyszny lunch – Fabryka Wełny Hotel & SPA. 

To stylowy i nowoczesny obiekt usytuowany w samym centrum Polski, w niedalekiej odległości od Łodzi. Został wybudowany na terenie dawnego imperium przemysłowego rodziny Baruchów zajmujących się produkcją tkanin bawełnianych. Kompleks znajdujący się nad rzeką Dobrzynką stanowił jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk w regionie. Fabryczny anturaż nawiązuje do przeszłości, dzięki czemu udało się zachować industrialny klimat budynku.

Hotel Fabryka Wełny oferuje 54 eleganckie a zarazem unikatowe pokoje, w tym przystosowane do wypoczynku z rodziną oraz 4 ekskluzywne apartamenty. Łącznie obiekt dysponuje 105 miejscami noclegowymi.

Na miejscu znajdą Państwo także dwie wyjątkowe Restauracje: Przędzalnia oraz Wzorcownia, gdzie można skosztować przepysznych dań w wykonaniu naszego Szefa Kuchni – Wiesława Bobera.

Tkalnia SPA & Wellness znajdująca się w hotelu, jest jednym z największych SPA w regionie. Otwarta zarówno dla Gości hotelowych jak i każdego poszukiwacza spokojnych miejsc pozwalających na relaks oraz regenerację sił witalnych. Stylowe wnętrza aż 10 ekskluzywnych gabinetów, wyposażonych w nowoczesny sprzęt, towarzystwo kojącej muzyki oraz opieka wykwalifikowanych specjalistów, sprawia, że już po przekroczeniu progu, każdy czuje się wyjątkowo.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu: www.fabrykawelny.pl

Uwaga ! Dla wszystkich gości pobytowych hotelu Fabryka Wełny – wstęp do Afloparku jest BEZPŁATNY.

Galeria Aflopa Art

Aflopa Art jest otwarta na prezentację różnorodnych form artystycznej wypowiedzi: od tradycyjnego malarstwa czy rzeźby, poprzez instalacje, obiekty i tkaniny, aż po design i modę. Trzy obszerne sale urządzone w eleganckim stylu łączącym tradycję z nowoczesnością stanowią doskonałą oprawę wystaw i wydarzeń o różnorodnym charakterze. Znakomicie wyposażone technicznie wnętrza umożliwiają nie tylko ekspozycję dzieł sztuki, ale także organizację spotkań czy kameralnych koncertów.

Galeria realizuje własny program artystyczny, w którym ważną rolę odgrywają twórcze poszukiwania i eksperyment. Nie zamyka się również na inspiracje płynące z zewnątrz – zamierza podejmować współpracę z lokalną społecznością i wspierać pabianickie inicjatywy kulturalne. Aflopa Art chce łączyć twórców z publicznością, kolekcjonerami i mecenasami, stwarzając im warunki do dialogu, porozumienia i pełnej realizacji ich potencjału.

Galeria prowadzi sprzedaż dzieł sztuki prezentowanych na organizowanych przez nią wystawach. Ponadto umożliwia wynajem przestrzeni na realizację własnych wydarzeń i spotkań.